פיתוח פתרונות למידה מתקדמים

ברוכים הבאים ל-T.MORE השותפים שלכם לפיתוח פתרונות למידה מתקדמים! עם 12 שנות ניסיון בתחום. אנו מתמחים בפיתוח פתרונות למידה יצירתיים המספקים מענה למגוון קהלים במגזר העסקי, החינוכי והציבורי.  

החזון שלנו הוא להוביל ולהצמיח ארגונים להיות הטובים ביותר בתחומם. לצוות שלנו ניסיון רב בתכנון, פיתוח, יישום והטמעה של פתרונות למידה מתקדמים הנותנים מענה לצרכים הייחודיים של כל ארגון.  

אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק אתכם – הלקוחות שלנו ותופרים למענכם את החליפה האישית המתאימה לכם.  

פתרונות הלמידה המתקדמים שלנו נועדו לספק ללומדים חוויות מרתקות ואינטראקטיביות המקדמות הקנייה, שכלול ויישום של כשירויות על כלל ההיבטים – ידע, מיומנויות ותפיסות וערכים.  

פתרונות הלמידה שלנו כוללים: 

➕ פיתוח קורסים והכשרות מבוססי דיגיטל לעובדים ומנהלים 

➕ בניית תהליכי Onboarding  

➕ יצירת מסלולי למידה כולל ניתוח פערים, חוזקות והעדפות 

➕ פיתוח חשיבה תרחישית באמצעות סימולציות דיגיטליות מתפתחות  

➕ אירועי למידה שונים כולל האקתונים  

הגישה שלנו ללמידה ופיתוח מעוגנת במחקר העדכני ביותר על תיאוריית למידה ובטכנולוגיה העדכנית ביותר כדי ליצור חוויות למידה סוחפות שהן יעילות ומהנות כאחד.  

בין חוויות הלמידה שאנו יוצרים: 

➕ יחידות לימוד אינטראקטיביות 

➕ אמולטורים 

➕ מדריכים ללומדים 

➕ Job Aids  

➕ תרגילים מעשיים (מצבי מבחן וסימולציות)   

➕ לומדות (VBL)  סרטוני סמן, סרטוני הדרכה, סרטוני אנימציה

הנגשת חומרי הלמידה ללומדים יכולה לפעמים להיות מאתגרת, וזאת הסיבה שהמומחים שלנו מציעים מוצרים ושירותים שונים באמצעות פלטפורמות למידה המנגישות את הידע ישירות ללומדים. 

אנחנו מלווים ומסייעים להנהלת הארגון בבחירה והטמעה של מערכת לניהול למידה מתאימה לצרכים היחודיים של הארגון והמאפשרת להנגיש את הידע, לנהל את תהליכי הלמידה של העובדים ולבצע בקרה והערכה על ביצועיהם. כאשר הקורסים מבוססי דיגיטל- גם הניהול מבוסס דיגיטל.   

הפתרונות שלנו נועדו לקדם למידה מתמדת ופיתוח כישורים ומיומנויות, ובכך לאפשר לעובדים למצות את מלוא הפוטנציאל שלהם ולתרום להצלחת הארגון. 

בין אם אתם מחפשים להטמיע תהליך של Onboarding, , לשפר את מיומנות כוח העבודה שלכם, לשפר את מעורבות העובדים או לפתח תרבות של למידה מתמדת T.MORE  יכולה לעזור.  

צרו איתנו קשר עוד היום כדי ללמוד עוד על פתרונות הלמידה המתקדמים שלנו וכיצד נוכל לעזור לארגון שלכם להשיג את המטרות והיעדים שהציב לעצמו.