סדנה להטמעת השימוש בכלי office 365 בארגון 

שינוי ה- Workflow של הסגל באקדמיה | הטמעת Office 365 בארגונים

אז יש לכם בארגון רישיון לאופיס 365 לכל עובד, אבל האם אתם באמת מנצלים את הפוטנציאל האמיתי שלו? 

T.MORE היא שותפת הדרכה בכירה של חברת Microsoft והוסמכה על ידה לספק הדרכות וחומרי הדרכה כמענה לצורכי הטמעה בארגונים השונים. הייתה לנו הזכות להוביל פרויקטי הטמעה של שימוש ב Office 365 בקרב סגלי מוסדות אקדמיים ובארגונים בכלל.

הנה כמה מהדרכים בהן עשינו את זה

Workflow חדש ומתקדם באקדמיה

החל משיפור שיתוף הפעולה באמצעות SharePoint ו- Teams ועד לעבודה משותפת על המסמכים ב Word ו- PowerPoint. 

בוובינרים שלנו כל משתתף ירכוש את הכישורים לשיפור שיתוף הפעולה והתקשורת בין חברי הסגל. 

מפגשי ההדרכה שלנו הם חוויית למידה בפני עצמה. אנחנו משלבים את הצרכים המיידיים של הצוותים עם תרגולים פרקטיים, והם יוצאים עם ביטחון ועם הכישורים הדרושים כדי להפיק את המרב מהעבודה עם Office 365.

כלי למידה שונים עבור סגלים שונים

בנוסף לוובינרים ומפגשים, סרטוני ההדרכה שלנו משמשים כמשאבי למידה בקצב עצמי. נגישים בכל זמן ומקום, ומשמשים כעזר עבודה זמין לעבודה עם כלי Office 365.

ומה עם AI?

איך משלבים את הפוטנציאל של AI בשיפור יצירת מסמכים ב- Word ו- PowerPoint? אנחנו מכסים בהדרכות שלנו גם את זה! ובכלל, חשוב שתדעו: לפני כל פרויקט הטמעה שלנו אנחנו עורכים סקירה מקיפה ובודקים מה החידושים בכל כלי כדי להביא לכם את ההדרכות המעודכנות והפיצ'רים החדשים ביותר!

במסגרת הסדנה המשתתפים לומדים את הכלי מרמת הבסיס ועד לרמה מתקדמת בהתאם לצרכי העבודה והארגון. טרם הסדנה מועבר מיפוי בקרב המשתתפים וממנו נגזרות רמות הסדנה (בסיס, מתקדמים, טיפים וטריקים). הסדנה יכולה להתרחש באופן מקוון (וובינרים או מפגשים לצוותים) או באופן פרונטאלי.  

עכשיו תורכם

אז קדימה, בואו ניקח את הוורקפלואו שלכם קדימה 

בין אם אתם אוניברסיטה מכובדת, מכללה צומחת או רשת בתי ספר שאפתנית, בואו נדבר ונגלה יחד כיצד Office 365 ישפר את הפרודוקטיביות של הארגון שלכם

דברו איתנו